Reportáže z Karlovarského krajeKraj a jeho okresy + iTV
   

Odkazy :

Seznam.cz

ATLAS

[CNW:Counter]

 

O společnosti
Story, s.r.o. – TV Duha Karlovy Vary je producentem pořadů pro vlastní vysílání a pro televizní společnosti v ČR a SRN. Studio spolupracuje s významnými moderátory, scénáristy a režiséry. TV Duha produkuje kromě zpravodajství celou řadu diskusních, střihových, soutěžních a zábavných pořadů.
Do vysílání jsou zařazovány reklamní bloky a upoutávky převážně vlastní produkce. Naše produkty již posloužily k propagaci stovkám firem.
Kromě televizního vysílání se studio Duha zabývá propagační, prezentační a dokumentární tvorbou, výrobou
reklamních klipů a instruktážních a vzdělávacích snímků. Studio Duha je tvůrce originálních prezentací CD-ROM s využitím všech multimediálních prostředků. Jsme tvůrci originálních videoklipů a animací pro www stránky.
TV Duha zajišťuje vícekamerové přenosy a záznamy.
Kromě toho nabízí Duha i originálně zpracované záznamy firemních prezentací, reportáže z významných akcí, ale i maturitních plesů, svateb atp. Ceny těchto produktů se pohybují v bezkonkurenčních cenových relacích.
Dále nabízíme videopřenosy na velkoplošné obrazovky, projekční plátna a do uzavřených televizních okruhů.
Vhodné pro kulturní a společenské akce. Mixáž obrazu ze 2 až 4 kamer (3CCD), grafiky a videa.

Duha nabízí profesionalitu, originalitu a nápaditost za bezkonkurenční ceny. Přijďte se přesvědčit, že to opravdu umíme a že se Vám spolupráce s námi vyplatí.